Diverse

Tilbud til våre medlemmer om parkering på Skjærhalden

Skjærhalden Helsetun AS tilbyr medlemmer av Hvaler Hytteforening reduserte priser på fast parkering i Skjærhalden sentrum sommeren 2016.

Parkeringen ligger i Storveien 24, 1680 Skjærhalden. Dette er like nedenfor Kiwi på Skjærhalden, og er en etablert grusplassen tilrettelagt og godkjent til parkering.

Ordinær pris (Europark) er kr 5490,- for året. Nå for våre medlemmer er det 8 plasser som leies ut for kr 2990,-.  Prisen er for et registreringsnummer. Samme betingelser som Europark (eget ansvar etc..) Håper dere finner dette tilbudet interessant.  Det er de 8 første som garanteres denne prisen.  Dersom noen er interessert i å leie plass i Storveien 24 for 2016. Kontakt Kjell Ivar Helgstad på tlf. 99004044. Du må da oppgi registreringsnummer på din bil og ditt medlemsnummer i Hvaler Hytteforening. Den blir da «hvitlistet» hos Europark og unngår parkeringsgebyr.

Lykke til!

11 thoughts on “Tilbud til våre medlemmer om parkering på Skjærhalden

Legg inn en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.