Diverse

Tilbud til våre medlemmer om parkering på Skjærhalden

Skjærhalden Helsetun AS tilbyr medlemmer av Hvaler Hytteforening reduserte priser på fast parkering i Skjærhalden sentrum sommeren 2016.

Parkeringen ligger i Storveien 24, 1680 Skjærhalden. Dette er like nedenfor Kiwi på Skjærhalden, og er en etablert grusplassen tilrettelagt og godkjent til parkering.

Ordinær pris (Europark) er kr 5490,- for året. Nå for våre medlemmer er det 8 plasser som leies ut for kr 2990,-.  Prisen er for et registreringsnummer. Samme betingelser som Europark (eget ansvar etc..) Håper dere finner dette tilbudet interessant.  Det er de 8 første som garanteres denne prisen.  Dersom noen er interessert i å leie plass i Storveien 24 for 2016. Kontakt Kjell Ivar Helgstad på tlf. 99004044. Du må da oppgi registreringsnummer på din bil og ditt medlemsnummer i Hvaler Hytteforening. Den blir da «hvitlistet» hos Europark og unngår parkeringsgebyr.

Lykke til!

11 kommentarer om “Tilbud til våre medlemmer om parkering på Skjærhalden

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.