Ukategorisert

Hvem er vår ny tilknyttede advokat Eilert Eilertsen?

Advokat Eilert Eilertsen er 44 år, oppvokst på Kråkerøy og han tok juridikum i Oslo med avsluttende eksamen i 2000. Hans store interesse på den tiden var et ønske om å bidra positivt til natur og miljøsaker. Eilertsen ble ansatt i Hvaler kommune sommeren 2000, hvor han arbeidet med ulovligheter i strandsonen. Deretter arbeidet han, som advokatfullmektig i tre år i Fredrikstad før han ble bygnings- kart og oppmålingssjef i Rygge kommune.

Høste 2010 starter Eilert egen praksis som advokat i Fredrikstad, og han arbeider i dag hovedsakelig med plan/bygg og eiendomsrelaterte saker. Med denne bakgrunnen finner han det ekstra spennende og interessant å jobbe med Hvaler hytteforening, som interessegruppe for sine medlemmer.

Eilertsen vil nå ha sin egen spalte i medlemsbladet og på nettsiden hvor han stiller seg åpen til å svare på spørsmål fra våre medlemmer.

4 thoughts on “Hvem er vår ny tilknyttede advokat Eilert Eilertsen?

Legg inn en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.