Diverse

Din nye adresse på hytta

Alle hyttene på Hvaler har nå fått egen gateadresse. Dette gjør det langt enklere ikke minst dersom ulykken skulle være ute og du trenger noen form for utrykningskjøretøy. Vi henstiller nå alle hytteeiere å få opp synlig nummerskilt på hytteveggen. Kommunen anbefaler oss å ta hvite skilt med sorte tall.

Det er også ønskelig at du sender inn til adresse som hytteeier til foreningen slik at vi nå kan oppdatere våre medlemslister også med denne nye informasjonen. Send oss en epost eller kontakt oss via hjemmesiden.

På foreningens hjemmeside (der du er nå) oppfordrer vi deg også til å ta ut en Nødplakat. Dette gir helt nøyaktige koordinater på din hytte. Skulle du for eksempel ha behov for helikopter transport av noe slag kan disse oppgis og gsm-senderen finner din hytte umiddelbart.

3 thoughts on “Din nye adresse på hytta

Legg inn en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.