Møter

Dato for årsmøte – sett av datoen allerede nå?

Datoen for årsmøte 2015 er satt til lørdag 4. juli kl 12:00 på Folkets Hus på Spjærøy. Sett av datoen allerede nå.

Styret planlegger også et medlemsmøte direkte etter årsmøte – men tema er enda ikke helt spikret for dette så vi kommer i løpet av kort tid tilbake med info om dette.

Kunne du tenke deg å sitte i styret? Foreningen har for året 2015 mange jern i ilden så vi trenger personer som har lyst til å bidra til ytterligere fremme vår forening i det arbeidet vi holder på med. Styrearbeidet er morsomt og vi har det hyggelig, men det krever tid. Vi har ca et møte i måneden og mye korrespondanse og avklaringer mellom møtene. Send gjerne en  mail om du kunne være interessert for litt arbeid til styreleder så kan vi ta en prat.

2 thoughts on “Dato for årsmøte – sett av datoen allerede nå?

Legg inn en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.